Potřeby keyboard_arrow_right Potřeby keyboard_arrow_rightVeterinární přípravky pro psy a kočky

Obrázek příspěvku: Veterinární přípravky pro psy a kočky

Veterinární přípravky pro psy a kočky

personaccess_time28.duben 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye109 shlédnutí

Boj s parazity je nutné vést soustavně a dbát na to, aby paraziti nezvítězili nad našimi čtyřnohými kamarády.

Naštěstí je dnes na trhu celá řada veterinárních přípravků, které vám boj s nepříjemnými parazity usnadní. Při výběru veterinárních přípravků se můžete řídit hned několika kritérii. Cenou, aplikační formou nebo například dobou působení.

Veterinární přípravky však nejsou jen antiparazitní obojky a spreje. Najít na našem e-shopu můžete také speciální kloubní výživu pro psy, která pomáhá zpevnit vazy a šlachy psa. Správně zvolená kloubní výživa pro psy a kočky navíc preventivně působí proti artróze.

Zima, sníh a chemicky ošetřené chodníky neškodí pouze nám lidem. Do veterinárních přípravků lze zahrnout také skupinu léčiv na tlapky vašich mazlíčků. Speciální gely mají za úkol chránit tlapky před popraskáním a trhlinkami především v zimním období.

Veterinární přípravky spolu s kvalitním krmivem zajistí komplexní výživu a ochranu vašich domácích mazlíčků.

  Šampon Langhaar dlouhá srst, citlivá kůže - 250 ml

Šampon Trixie Langhaar dlouhá srst, citlivá kůže je určený pro dlouhosrstá plemena psů.Vhodný i pro psy s velmi citlivou pokožkou náchylnou na kožní potíže, působí šetrným a zklidňujícím účinkem. Šampon jemným a šetrným způsobem čistí a odmašťuje vlákna dlouhé srsti psů.


folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Devon Rex

personSimona Chvátilováremove_red_eye189bookmarkKočky

Kde se vůbec vzal název tohoto plemene devon rex?Jako skřítek, to znamená velké oči, hlava je široká srdčitého tvaru, uši čím větší, tím lepší, vousky jsou krátké, jako by ulámané. Tělo je pevné s širokým hrudníkem, nohy jsou dlouhé. Srst je jedním z ..

Historie koček

personRedakceremove_red_eye203bookmarkKočky

První kočky začaly žít ve společnosti lidí asi před 10-12 000 lety, tedy v době, kdy člověk přestal kočovat. Bezpochyby je k tomu vedl fakt, že v okolí lidských obydlí získávaly snadněji potravu. Nejprve šlo o soužití zcela volné, kočky se pohybovaly v okolí lidských ..

Kočičí naháči

personSimona Chvátilováremove_red_eye154bookmarkKočky

I v kočičí říši najdeme naháče. Kočičí naháči byli uměle vyšlechtěni v 50.letech v USA. Z hlediska genetiky se jedná o uplatnění recesivního, nebo-li bezsrstého genu. "Nahaté" kočky dostaly název Sfinx. Rozdílů mezi sfinx a normálními kočkami je hned několik. ..

Je lepší mít dvě kočky nebo jednu? Známe důvody, proč byste se měli rozhodnout pro první možnost!

personSimona Chvátilováremove_red_eye111bookmarkKočky

Napadlo vás, že byste přijali do své rodiny další kočku? Řekneme vám, proč byste měli říct ANO! Je lepší mít jednu kočku nebo jich vlastnit více? Rozhodně druhá možnost je správně a nejlepší je, když jsou to sourozenci. Řekneme vám, proč tomu tak je.1. Kočky-sourozenci ..

Chov perských koček

personSimona Chvátilováremove_red_eye153bookmarkKočky

Pár užitečných tipů, jak chovat (nejen) perské kočky. Jak a kde si kočku pořídit?Rozhodneme-li se chovat jakoukoli kočku, musíme si nejprve ujasnit, co od chovu očekáváme, chceme-li kočku - příjemného domácího společníka, nebo máme-li s kočkou výstavní, případně ..

Vozatajství

personSimona Chvátilováremove_red_eye162languagechovatel-radce.cz

Zapřahat se dá skoro každé plemeno, ale nejlépe se osvědčují pro tento sport koně, kteří pro to byli po staletí šlechtěni, jako lipicáni, kladrubští koně, andalůsani. Z teplokrevných koní holandští KWPN, švédský teplokrevník, svého času frízští koně. My se ..

Biovína

personSimona Chvátilováremove_red_eye281languagesvet-rostlin.cz

V obchodech se stále častěji setkáváme s biovíny. Co si pod tímto pojmem máme představit? V čem jsou lepší než klasická vína? Jak může vinař přejít na pěstování biovín?Co jsou biovína a proč je pěstovat?Biovína se řadí mezi produkty ekologického zemědělství, ..

Kiwi

personSimona Chvátilováremove_red_eye402languagesvet-rostlin.cz

● Poměr samičích a samčích rostlin Pro spolehlivé opylení samičích rostlin se doporučuje 1 samčí na 6-8 samičích rostlin, nebo vzdálenost do 30 m. Není na škodu když na uvedené množství budou vysazeny 2 samčí rostliny. Pro vytvoření plodů je důležité, aby se samčí a ..

VÝSADBA BALKÓNOVÝCH ROSTLIN

personSimona Chvátilováremove_red_eye156languagesvet-rostlin.cz

Takříkajíc pastva pro oči - tak bychom mohli nazvat obydlí, které kvete „samo o sobě“, a to díky kouzlu, které vytvářejí květiny na jeho balkónech, okenních parapetech i terasách. Proč zmiňujeme balkónové rostliny? Ano, hádáte správně. Přichází vhodná doba na jejich ..

Jarní saláty

personSimona Chvátilováremove_red_eye293languagesvet-rostlin.cz

Vysazené saláty postupně dorůstají ke sklizni. Řekneme si o nezbytných pěstebních opatřeních, jak dosáhnout úrodu bohatých a pevných hlávek. Ukážeme si rozdíly v odrůdách, které jsme při minulém natáčení vynechali. Požadují následující péči: pravidelné zalévání ..