Kočky keyboard_arrow_right Kočky keyboard_arrow_rightKočky neumí tak jednoznačně jako psi ..

Obrázek příspěvku: Kočky neumí tak jednoznačně jako psi vyjádřit lásku.

Kočky neumí tak jednoznačně jako psi vyjádřit lásku.

personaccess_time03.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye166 shlédnutí

 Pravdou však je, že vás milují stejně intenzivně, jen to dávají najevo trošku zvláštním způsobem.

 1. Existuje mnoho teorií, proč kočky tak rádi do vás zasekávají své ostré drápky. Pravdou je, že vám takto ukazují svou náklonnost. Tak to vydržte!

2. Přináší vám často vaše kočička na práh myšku? To jen proto, že jste rodina a chce vás naučit, jak také lovit.

3. Když vaše kočička o vás tře svou tvář, chce vás obdarovat svou vlastní pachovou stopou a to je velká čest!

4. To, jak vás vaše kočička často dlouho pozoruje bez mrknutí oka, může být celkem děsivé, ale nebojte se. Znamená to jen to, že se cítí klidně a bezpečně.

5. Stejně jako většina tvorů i kočky se potřebují cítit bezpečně. Pokud vám odkryjí své bříško, znamená to, že k vám mají bezmeznou důvěru.

6. Ocas vaší kočičky je velkým ukazatelem její nálady. Pokud ho nosí vysoko, je opravdu šťastná a tím pádem můžete být šťastní i vy.

7. Když vaše kočička přede, znamená to, že je s vámi a s tím, co děláte, velmi spokojená.

  

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Devon Rex

personSimona Chvátilováremove_red_eye189bookmarkKočky

Kde se vůbec vzal název tohoto plemene devon rex?Jako skřítek, to znamená velké oči, hlava je široká srdčitého tvaru, uši čím větší, tím lepší, vousky jsou krátké, jako by ulámané. Tělo je pevné s širokým hrudníkem, nohy jsou dlouhé. Srst je jedním z ..

Historie koček

personRedakceremove_red_eye201bookmarkKočky

První kočky začaly žít ve společnosti lidí asi před 10-12 000 lety, tedy v době, kdy člověk přestal kočovat. Bezpochyby je k tomu vedl fakt, že v okolí lidských obydlí získávaly snadněji potravu. Nejprve šlo o soužití zcela volné, kočky se pohybovaly v okolí lidských ..

Kočičí naháči

personSimona Chvátilováremove_red_eye154bookmarkKočky

I v kočičí říši najdeme naháče. Kočičí naháči byli uměle vyšlechtěni v 50.letech v USA. Z hlediska genetiky se jedná o uplatnění recesivního, nebo-li bezsrstého genu. "Nahaté" kočky dostaly název Sfinx. Rozdílů mezi sfinx a normálními kočkami je hned několik. ..

Chov perských koček

personSimona Chvátilováremove_red_eye153bookmarkKočky

Pár užitečných tipů, jak chovat (nejen) perské kočky. Jak a kde si kočku pořídit?Rozhodneme-li se chovat jakoukoli kočku, musíme si nejprve ujasnit, co od chovu očekáváme, chceme-li kočku - příjemného domácího společníka, nebo máme-li s kočkou výstavní, případně ..

Je lepší mít dvě kočky nebo jednu? Známe důvody, proč byste se měli rozhodnout pro první možnost!

personSimona Chvátilováremove_red_eye111bookmarkKočky

Napadlo vás, že byste přijali do své rodiny další kočku? Řekneme vám, proč byste měli říct ANO! Je lepší mít jednu kočku nebo jich vlastnit více? Rozhodně druhá možnost je správně a nejlepší je, když jsou to sourozenci. Řekneme vám, proč tomu tak je.1. Kočky-sourozenci ..

TRVALKY

personSimona Chvátilováremove_red_eye126languagesvet-rostlin.cz

Trvalky jsou víceleté rostliny, které každoročně kvetou a mají semena. Zimu přečkávají pouze jejich podzemní části (kořeny, oddenky, hlízky nebo cibule), zatímco jejich vrchní část na zimu odumírá. Podzemní části jsou zásobárnami živin a vody a na jaře z nich vyrůstá ..

Jarní saláty

personSimona Chvátilováremove_red_eye292languagesvet-rostlin.cz

Vysazené saláty postupně dorůstají ke sklizni. Řekneme si o nezbytných pěstebních opatřeních, jak dosáhnout úrodu bohatých a pevných hlávek. Ukážeme si rozdíly v odrůdách, které jsme při minulém natáčení vynechali. Požadují následující péči: pravidelné zalévání ..

Kiwi

personSimona Chvátilováremove_red_eye401languagesvet-rostlin.cz

● Poměr samičích a samčích rostlin Pro spolehlivé opylení samičích rostlin se doporučuje 1 samčí na 6-8 samičích rostlin, nebo vzdálenost do 30 m. Není na škodu když na uvedené množství budou vysazeny 2 samčí rostliny. Pro vytvoření plodů je důležité, aby se samčí a ..

o Stárnutí

personRedakceremove_red_eye264languagesvet-rostlin.cz

TIL znamená v internetovém slangu „Today I learned“, dnes jsem se dozvěděl. U nás jde vlastně o takovou sekci málo známých faktů. Téma Stárnutí je na zajímavosti hodně bohaté. Bohužel z důvodu vysokého věku, se konce článku nedožije více než 108 lidí. Nejstarším ..

PIVOŇKY

personSimona Chvátilováremove_red_eye143languagesvet-rostlin.cz

Pivoňky patřím k tradičním zahradním rostlinám, stejně jako růže se stali předmětem šlechtění. Nejčastěji se pivoňky rozlišují na bylinné a dřevité. Nejznámější bylinnou odrůdou je pivoňka lékařská. Dříve se pěstovala jako bylina proti dně a teď patří k ..