Kočky keyboard_arrow_right Kočky keyboard_arrow_rightJe vaše kočička unavená a podrážděná? ..

Obrázek příspěvku: Je vaše kočička unavená a podrážděná? Možná je příčina zcela jiná, než si myslíte!

Je vaše kočička unavená a podrážděná? Možná je příčina zcela jiná, než si myslíte!

personaccess_time03.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye156 shlédnutí

Lidé i kočky potřebují ke svému správnému prospívání vhodnou a vyváženou stravu.

Ale nebuďte na omylu, stravování vaší kočičky by nemělo končit u přetékající misky žrádlem. Pro její psychickou i fyzickou pohodu musíte myslet i na dostatečný přísun vitaminů.

Vitar je tradiční česká firma založená v roce 1990. Specializuje se na doplňky stravy nejen pro mazlíčky, ale i pro jejich páníčky. Produkty přispívají k naplnění trendů zdravého životního stylu, prevence nemocí a podpoře zdraví.

Jedním z jejich produktů je i Nomaad Multivitamin Forte, který v malém želé ukrývá vitaminy vhodné u fyzicky i psychicky zatěžovaných zvířat, v období březosti a u starších psů a koček. A co je na něm nejlepší?

Že našim mazlíčkům moc chutná!


0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Kočky neumí tak jednoznačně jako psi vyjádřit lásku.

personSimona Chvátilováremove_red_eye169bookmarkKočky

Pravdou však je, že vás milují stejně intenzivně, jen to dávají najevo trošku zvláštním způsobem. 1. Existuje mnoho teorií, proč kočky tak rádi do vás zasekávají své ostré drápky. Pravdou je, že vám takto ukazují svou náklonnost. Tak to vydržte!2. Přináší vám ..

Vše potřebné o mytí koček

personSimona Chvátilováremove_red_eye121bookmarkKočky

Víte, jak o svou kočičí kamarádku správně pečovat, aby byla zdravá a čistá? Vzpomenete si, kdy jste svou kočku naposled koupali? Kočky jsou od přírody čistotnější než pejsci a dbají o svou srst tím, že si ji denně samy „myjí“ svým mrštným kočičím jazýčkem. I ..

Chov gekončíků

personSimona Chvátilováremove_red_eye163bookmarkTerarijní zvířata

Vysvětlíme vám jaké jsou rozdíly mezi býložravými a hmyzožravými ještěry a ukážeme, co je zapotřebí si připravit před tím, než si přinesete ještěra domů. Hmyzožraví ještěři – gekončíci a bazilišky. Nejprve si zjistěte, co všechno potřebují a pak se rozhodněte, ..

Chov perských koček

personSimona Chvátilováremove_red_eye153bookmarkKočky

Pár užitečných tipů, jak chovat (nejen) perské kočky. Jak a kde si kočku pořídit?Rozhodneme-li se chovat jakoukoli kočku, musíme si nejprve ujasnit, co od chovu očekáváme, chceme-li kočku - příjemného domácího společníka, nebo máme-li s kočkou výstavní, případně ..

Aby vaše kočka žila déle

personSimona Chvátilováremove_red_eye155bookmarkKočky

Kočky jsou pověstné svou mrštností a obratností. Sami to asi znáte – kolikrát se protáhnou i tak úzkými místy, že je to někdy až k neuvěření. Přesto i ony milují lenošení a dokážou hodiny a hodiny ležet a odpočívat. Troška pohybu navíc by jim neuškodila, co myslíte? ..

Kiwi

personSimona Chvátilováremove_red_eye402languagesvet-rostlin.cz

● Poměr samičích a samčích rostlin Pro spolehlivé opylení samičích rostlin se doporučuje 1 samčí na 6-8 samičích rostlin, nebo vzdálenost do 30 m. Není na škodu když na uvedené množství budou vysazeny 2 samčí rostliny. Pro vytvoření plodů je důležité, aby se samčí a ..

RODODENDRONY

personSimona Chvátilováremove_red_eye142languagesvet-rostlin.cz

Zahrada obohacena o tyto krásně kvetoucí, stálezelené keře může působit honosně a ušlechtile jako zámecký park. Proto Vás možná překvapí, že jejich pěstování není příliš náročné.Rododendrony, česky pěnišníky, pocházejí z oblastí bohatých na srážky, z poměrně ..

o Stárnutí

personRedakceremove_red_eye265languagesvet-rostlin.cz

TIL znamená v internetovém slangu „Today I learned“, dnes jsem se dozvěděl. U nás jde vlastně o takovou sekci málo známých faktů. Téma Stárnutí je na zajímavosti hodně bohaté. Bohužel z důvodu vysokého věku, se konce článku nedožije více než 108 lidí. Nejstarším ..

FUCHSIE

personSimona Chvátilováremove_red_eye152languagesvet-rostlin.cz

FUCHSIE JE VELICE POPULÁRNÍ KVĚTINA, KTERÁ VÍCE NEŽ PŮL ROKU ZDOBÍ NÁŠ DŮM ČI ZAHRADU. JEJICH DOMOVEM JE MEXIKO A JIŽNÍ AMERIKA. PRÁVĚ DO HLOUBI STŘEDO A JIHOAMERICKÝCH PRALESŮ PODNIKALI SBĚRATELÉ ROSTLIN VÝPRAVY, ABY ZÍSKALI ROSTLINY, KTERÉ DOSLOVA UCHVÁTILY PĚSTITELE ..

Chov koz, kozí farma

personSimona Chvátilováremove_red_eye219languagechovatel-radce.cz

Kozy byly poměrně nadlouho vytlačeny z běžných chovů. Dnes se vracejí především na specializovaných farmách, jak se rozšiřují poznatky o kladném přínosu kozího mléka a dalších produktů pro lidský organismus. Dozvíme se jak taková koza vůbec přesně vypadá a jak se o ni ..