Kočky keyboard_arrow_right Kočky keyboard_arrow_rightJe lepší mít dvě kočky nebo jednu? ..

Obrázek příspěvku: Je lepší mít dvě kočky nebo jednu? Známe důvody, proč byste se měli rozhodnout pro první možnost!

Je lepší mít dvě kočky nebo jednu? Známe důvody, proč byste se měli rozhodnout pro první možnost!

personaccess_time03.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye111 shlédnutí

Napadlo vás, že byste přijali do své rodiny další kočku? Řekneme vám, proč byste měli říct ANO!

Je lepší mít jednu kočku nebo jich vlastnit více? Rozhodně druhá možnost je správně a nejlepší je, když jsou to sourozenci. Řekneme vám, proč tomu tak je.

1. Kočky-sourozenci vyjdou spolu lépe

Když jsou kočky součástí velké rodiny, mají tendenci držet pohromadě. Není to záruka, že nebudou mít žádné spory, ale záruka, že mají spolu vztah.

2. Kamarádi z dětství

Nemusí být lehké spřátelit kočky, ale pokud jsou spolu už v raném stádiu života, budou spolu vycházet v dospělosti mnohem lépe. 

3. Odstraňte úvodní období

Není jednoduché si přinést domů kočku, když už tam má jiná své teritorium. Pokud máte dvě kočky, které spolu jsou odjakživa, tento problém vám odpadne. 

4. Bez stresu při změně prostředí

Nový domov je stresující a to dokonce i pro tvory. Jsou-li kočky přesunuty od matky společně, cítí se lépe, protože mají pocit bezpečí.folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Devon Rex

personSimona Chvátilováremove_red_eye190bookmarkKočky

Kde se vůbec vzal název tohoto plemene devon rex?Jako skřítek, to znamená velké oči, hlava je široká srdčitého tvaru, uši čím větší, tím lepší, vousky jsou krátké, jako by ulámané. Tělo je pevné s širokým hrudníkem, nohy jsou dlouhé. Srst je jedním z ..

Historie koček

personRedakceremove_red_eye203bookmarkKočky

První kočky začaly žít ve společnosti lidí asi před 10-12 000 lety, tedy v době, kdy člověk přestal kočovat. Bezpochyby je k tomu vedl fakt, že v okolí lidských obydlí získávaly snadněji potravu. Nejprve šlo o soužití zcela volné, kočky se pohybovaly v okolí lidských ..

Kočičí naháči

personSimona Chvátilováremove_red_eye155bookmarkKočky

I v kočičí říši najdeme naháče. Kočičí naháči byli uměle vyšlechtěni v 50.letech v USA. Z hlediska genetiky se jedná o uplatnění recesivního, nebo-li bezsrstého genu. "Nahaté" kočky dostaly název Sfinx. Rozdílů mezi sfinx a normálními kočkami je hned několik. ..

Chov perských koček

personSimona Chvátilováremove_red_eye154bookmarkKočky

Pár užitečných tipů, jak chovat (nejen) perské kočky. Jak a kde si kočku pořídit?Rozhodneme-li se chovat jakoukoli kočku, musíme si nejprve ujasnit, co od chovu očekáváme, chceme-li kočku - příjemného domácího společníka, nebo máme-li s kočkou výstavní, případně ..

Vše potřebné o mytí koček

personSimona Chvátilováremove_red_eye122bookmarkKočky

Víte, jak o svou kočičí kamarádku správně pečovat, aby byla zdravá a čistá? Vzpomenete si, kdy jste svou kočku naposled koupali? Kočky jsou od přírody čistotnější než pejsci a dbají o svou srst tím, že si ji denně samy „myjí“ svým mrštným kočičím jazýčkem. I ..

Biovína

personSimona Chvátilováremove_red_eye281languagesvet-rostlin.cz

V obchodech se stále častěji setkáváme s biovíny. Co si pod tímto pojmem máme představit? V čem jsou lepší než klasická vína? Jak může vinař přejít na pěstování biovín?Co jsou biovína a proč je pěstovat?Biovína se řadí mezi produkty ekologického zemědělství, ..

Kiwi

personSimona Chvátilováremove_red_eye402languagesvet-rostlin.cz

● Poměr samičích a samčích rostlin Pro spolehlivé opylení samičích rostlin se doporučuje 1 samčí na 6-8 samičích rostlin, nebo vzdálenost do 30 m. Není na škodu když na uvedené množství budou vysazeny 2 samčí rostliny. Pro vytvoření plodů je důležité, aby se samčí a ..

Koza domácí

personSimona Chvátilováremove_red_eye257languagechovatel-radce.cz

Co všechno člověk v dnešní době potřebuje, pokud se rozhodne chovat kozy? Jak dlouho je koza březí, čím ji krmit a jaká existují plemena? V tomto příspěvku naleznete odpovědi na všechny nejdůležitější otázky týkající se chovu tohoto milého domácího zvířete. Po celém ..

VÝSADBA BALKÓNOVÝCH ROSTLIN

personSimona Chvátilováremove_red_eye156languagesvet-rostlin.cz

Takříkajíc pastva pro oči - tak bychom mohli nazvat obydlí, které kvete „samo o sobě“, a to díky kouzlu, které vytvářejí květiny na jeho balkónech, okenních parapetech i terasách. Proč zmiňujeme balkónové rostliny? Ano, hádáte správně. Přichází vhodná doba na jejich ..

ŽLUTÁ JE DOBRÁ

personSimona Chvátilováremove_red_eye127languagesvet-rostlin.cz

Každý z dříve narozených jistě vzpomene na školní léta, kdy jsme v rámci školních povinností chodili a sbírali různé byliny, abychom je s velkou slávou donesli do školy a obdrželi za ně nepatrnou finanční odměnu. Tohle nebyl zcela můj případ. Já sběrem řešil ..