Potřeby keyboard_arrow_right Potřeby keyboard_arrow_rightChovatelské potřeby, akvaristika, ..

Obrázek příspěvku: Chovatelské potřeby, akvaristika, teraristika

Chovatelské potřeby, akvaristika, teraristika

personaccess_time09.květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye138 shlédnutí

Chovatelské potřeby se řadí do skupiny spotřebního zboží. Granulky a konzervy totiž budete potřebovat po celý život Vašeho pejska nebo kočičky.

Nejen psíci a kočičky jsou ale u nás oblíbená domácí zvířátka. Rodiče totiž děti mnohdy „odbydou“ křečkem, morčátkem nebo želvičkou. Nejen děti ale přišly na chuť akvaristice.

Potřeby pro rybičky-akvaristika

Rybičky uklidňují a doplňují moderní interiéry. Pro super akvárko ale potřebujete vhodné písky, ale zejména dekoraci.

Dekorace do akvárek

je k sehnání v rozličných tvarech i různých cenových skupinách. Zakoupit můžete třeba staré antické ruiny nebo napodoboninu lebky krokodýla ve velikosti 14 cm.

Pro hlodavce na Intrernetu seženete vše od podestýlek až po postrojky. Samozřejmostí je i specializované zboží pro činčily a fretky.

U pejska a kočičky ale seženete i zboží pro koníky a specializované veterinární přípravky a antiparazitika. S výběrem vhodného zboží Vám vždy rádi pomohou proškolení pracovníci. Navíc díky rozsáhlému skladu nebudete na zboží dlouho čekat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Internet, Obchody, Příroda, Zboží se štítky Zvířata. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Akvaristika - problémy mořských a sladkovodních ryb a jejich prevence

personSimona Chvátilováremove_red_eye140bookmarkAkvaristika

Při domácím chovu akvarijních rybiček jsou si problémy, které se mohou vyskytnout jak u mořských, tak i u sladkovodních nádrží, podobné. Největším problémem při snaze udržet prostorově omezený ekosystém, který je živočichům přirozený, je odbourávání odpadových látek ..

Chov perských koček

personSimona Chvátilováremove_red_eye153bookmarkKočky

Pár užitečných tipů, jak chovat (nejen) perské kočky. Jak a kde si kočku pořídit?Rozhodneme-li se chovat jakoukoli kočku, musíme si nejprve ujasnit, co od chovu očekáváme, chceme-li kočku - příjemného domácího společníka, nebo máme-li s kočkou výstavní, případně ..

Yorkshierský teriér

personSimona Chvátilováremove_red_eye175bookmarkPsi

Pokud jste ještě nikdy neměli doma pejska, jsou tito malí teriéři pro začátek jedni z nejlepších. Jsou malí, takže se vám vejdou i do toho nejmenšího bytu a jsou to výborní kamarádi dětí. Ukážeme vám jak se správně o pejska starat, jaké mu připravit bydlení, jak a čím ..

Lipický kůň

personSimona Chvátilováremove_red_eye143bookmarkRůzné

Bílí koně se vždy těšili velké vážnosti a úctě. Svědčí o tom staré lidové rčení: "Kdo neseděl na bílém koni, neseděl na dobrém." Bělouši patřili vždy k výsadám králů. Za pradávných časů bývali chováni v posvátných hájích. Asi nejproslulejším ze všech ..

Gekončík noční

personSimona Chvátilováremove_red_eye123bookmarkRůzné

Gekonovití jsou drobní, vývojově starší ještěři s nápadně velkýma očima. Patří do třídy plazů. Jsou rozšíření v tropech a v subtropech celého světa. Jsou aktivní za era i za tmy. Živí se převážně hmyzem. Pětiprsté končetiny mají opatřeny přísavkami, případně ..

Chov koz, kozí farma

personSimona Chvátilováremove_red_eye218languagechovatel-radce.cz

Kozy byly poměrně nadlouho vytlačeny z běžných chovů. Dnes se vracejí především na specializovaných farmách, jak se rozšiřují poznatky o kladném přínosu kozího mléka a dalších produktů pro lidský organismus. Dozvíme se jak taková koza vůbec přesně vypadá a jak se o ni ..

Prostorný výběh pro králíka

personSimona Chvátilováremove_red_eye153languagechovatel-radce.cz

Klec jednoduše položíme na trávník a podle potřeby ji přemisťujeme tak. Že králíci postupně spásají celou plochu. Zakrátko se přesvědčíme, že zvířatům pobyt ve výběhu prospívá, mají pěknou srst, jsou zdraví a rychle přibívají na váze.Kostru výběhu zhotovíme podle ..

Kiwi

personSimona Chvátilováremove_red_eye401languagesvet-rostlin.cz

● Poměr samičích a samčích rostlin Pro spolehlivé opylení samičích rostlin se doporučuje 1 samčí na 6-8 samičích rostlin, nebo vzdálenost do 30 m. Není na škodu když na uvedené množství budou vysazeny 2 samčí rostliny. Pro vytvoření plodů je důležité, aby se samčí a ..

DÝNĚ PATŘÍ K PODZIMU

personSimona Chvátilováremove_red_eye102languagesvet-rostlin.cz

Dýně. Kdo by si uměl představit podzim bez dýňových dekorací, syté oranžové barvy a chutné dýňové polévky? Dýně, taktéž známé jako Tykev, má původ ve Střední Americe a její výskyt je znám již z období 5000 let př.n.l. Tykvovité jsou známy velkým počtem různých ..

Koriandr setý

personSimona Chvátilováremove_red_eye148languagesvet-rostlin.cz

Koriandr je pěstovaná bylina, která vyžaduje slunné, chráněné vlhčí stanoviště s výživnou půdou.Drogou jsou dvounažky sbírané před úplnou zralostí, zhruba v měsíci srpnu.Droga obsahuje silici s vysokým obsahem linalolu, dále zde nacházíme geraniol, borneol, cymen, ..