Články a videa v sekci Akvaristika

Vše o Betta splendens

access_time20.květen 2020remove_red_eye183chat_bubble_outline0

Pokud odesíláte nějaké ryby na výstavu, etika a zdraví ryb by měly být Vaším prvořadým zájmem. Tím míním, že bychom měli posílat pouze zdravé a vitální ryby hodné výstav. Ryby s natrženými ploutvemi dorazí do cíle s rozcupovanými ploutvemi, ryby slabé dorazí zcela vysílené nebo ..

Výběr domácího akvária

access_time20.květen 2020remove_red_eye211chat_bubble_outline0

Rozhodli jste se do svého domácího interiéru zakomponovat veliké moderní akvárium, jehož obsah vám bude dělat každý den radost? Potom se vám možná hodí náš stručný návod, jak se dopracovat k velikostně ideálnímu akváriu a na jaké komponenty není radno z hlediska správné funkčnosti ..

Axolotl mexický

access_time08.duben 2020remove_red_eye118chat_bubble_outline0

Axolotla je nejlepší sehnat na teraristické burze, kde jsou nabízeni v hojném počtu. Dají se sehnat občas i ve zverimexech.Tentokrát vám představíme tropického mloka jménem Axolotl mexický. Axolotl žije celý život ve vodě, takže nám bude stačit akvárium. Vzhledem k jeho "větší" velikosti v ..

Akvaristika - problémy mořských a sladkovodních ryb a jejich prevence

access_time04.duben 2020remove_red_eye140chat_bubble_outline0

Při domácím chovu akvarijních rybiček jsou si problémy, které se mohou vyskytnout jak u mořských, tak i u sladkovodních nádrží, podobné. Největším problémem při snaze udržet prostorově omezený ekosystém, který je živočichům přirozený, je odbourávání odpadových látek jakými jsou např. ..