Články a videa v sekci Psi

Koupě

access_time12.duben 2020remove_red_eye139chat_bubble_outline0

Pokud si chcete zakoupit domácího mazlíčka, můžete hledat inzeráty v různých časopisech a nebo na internetu. Mnoho druhů zvířat najdete na internetových bazarech, kde si můžete koupit zvířata od mláďátek a nebo můžete darem přijmout již dospělé jedince. Lidé, kteří chtějí darovat svého ..

Velmi důležitý je výcvik Vašich miláčků.

access_time10.duben 2020remove_red_eye135chat_bubble_outline0

Výcvik psa vyžaduje mnoho trpělivosti a času.Při výcviku se musíte naučit mnoho Vy i pejsek. Docílíte však toho, že budete mít základně vychovaného psa, který Vás na procházkách poslechne na slovo a nebudete jej muset nahánět v parku. Cílem základního výcviku je naučit psa několik ..

Některá plemena

access_time08.duben 2020remove_red_eye147chat_bubble_outline0

Pes je opravdu nejlepší přítel človeka, nenahodí pouze tupý věrný pohled, kroutíc při tom ocáskem. Pes vám v některýchpřípadech pomůže s prací, bude si s vámi hrát a dokonce s vámi sdílí radost i žal. Vzhledem k tomu, že pes je přítel lidí prakticky už od pravěku, vypěstoval člověk ..

Psi Husky

access_time05.duben 2020remove_red_eye156chat_bubble_outline0

Chov těchto psů se stává velmi oblíbený i u nás díky potřebě návratu k přírodě a odpoutání se od přeplněných městských aglomerací. Martin Kotiš začínal s chovem před 13 lety. Oslovilo ho plemeno Siberian Husky. Doslovný překlad „husky“ je drsný, chraptivý. Slova „husky“ se obecně ..

Šarpej

access_time05.duben 2020remove_red_eye105chat_bubble_outline0

Chov šarpeje V poslední době se zařadil mezi módní plemena. Majitel takového, vzhledově velice atraktivního pejska si však musí uvědomit i některá úskalí jeho chovu. Šarpej je potomek starých plemen z Číny. V Americe byl vyšlechtěn do současné podoby psa s příliš velkou kůží a mnoha ..

Portugalský vodní pes

access_time04.duben 2020remove_red_eye137chat_bubble_outline0

Jedno z nejstarších, nejveselejších a nejinteligentnějších plemen se konečně zabydlelo i v naší republice! Pes vhodný i pro alergiky a astmatiky. Portugalský vodní pes je prastaré rybářské plemeno, které ještě před pár lety patřilo mezi nejvzácnější vůbec. Dnes se ovšem začíná velice ..

Zimní koupání psů

access_time04.duben 2020remove_red_eye126chat_bubble_outline0

Často vidíme během zimy, že volně pobíhají psi vlezou do potoka, rybníka a nevadí jim, že voda je studená. Stávat by se to určitě nemělo. Jakou péči věnovat pejskům v zimě? Veterináři nejsou vůbec nadšeni, když si pejsci i v zimě užívají koupání v potocích, řekách či nezamrzlých ..

Krásně bílý pes, kterého většinou děti označují jako medvídka, pochází z nejsevernějších oblastí ..

access_time03.duben 2020remove_red_eye183chat_bubble_outline0

Krásně bílý pes, kterého většinou děti označují jako medvídka, pochází z nejsevernějších oblastí Skandinávie. Název plemene neznamená, že se jednalo o lidojedy v psí podobě, ale je totožný s názvem jeho kočovných chovatelů – Samojedů pro které byl zcela všestranným pomocníkem. ..

Yorkshierský teriér

access_time03.duben 2020remove_red_eye175chat_bubble_outline0

Pokud jste ještě nikdy neměli doma pejska, jsou tito malí teriéři pro začátek jedni z nejlepších. Jsou malí, takže se vám vejdou i do toho nejmenšího bytu a jsou to výborní kamarádi dětí. Ukážeme vám jak se správně o pejska starat, jaké mu připravit bydlení, jak a čím krmit, kolik ..

Lék na zádumčivost - čtyřnohý kamarád rodu Coton de Tulear.

access_time03.duben 2020remove_red_eye138chat_bubble_outline0

Zajímavé na psících Coton de Tulear pocházející z z Madagaskaru z městečka Tulear . Je, že jsou absolutně neagresivní, stále veselí a velmi přátelští, takže se dokonce doporučuje chovat je proti depresím. Jejich srst navíc nemá podsadu, takže jsou vhodní i k alergikům.Coton de Tulear je ..